فرنو «بازی، اسباب‌بازی و عروسک» به مرحله تکمیل طرح‌ها رسید

  • admin
  • 02 مرداد 1400
  • بدون دیدگاه

فرنو «بازی، اسباب‌بازی و عروسک» به مرحله تکمیل طرح‌ها رسید

با هدف ایجاد کسب و کارهای بازارپردازی (مرچندایزینگ)، برگزاری سلسله رویدادهای پیوند صنایع فرهنگی با عنوان رویدادهای تخصصی فرنو(فرهنگی نوین) با همکاری مشترک صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و بنیاد سپهر انقلاب اسلامی وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی در دستور کار قرار گرفت که اولین رویداد با عنوان فرنو شخصیت‌پردازی در تیرماه برگزار گردید.

در همین راستا، ثبت‌نام دومین رویداد از سلسله رویدادهای تخصصی فرنو با عنوان فرنو بازی، اسباب‌بازی و عروسک از ابتدای تیرماه ۱۴۰۰ آغاز و در ۲۰ تیر به اتمام رسید. در این مدت ۲۸ تیم و فعال فرهنگی در حوزه‌های بازی، اسباب‌بازی و عروسک، اقدام به ثبت‌نام کردند.

پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، مرحله اول رویداد شامل برگزاری دوره آموزش در قالب کارگاه مقدماتی به مدت تقریباً ۸ ساعت در سرفصل‌های مبانی بازارپردازی، آشنایی با مفاهیم استارت‌آپ و اکوسیستم کارآفرینی، طراحی مدل کسب و کار و نحوه ارائه به سرمایه‌گذار در مدت زمان ۲۲ لغایت ۲۴ تیرماه توسط اساتید مجرب در این حوزه برگزار و در روزهای ۲۶ و ۲۷ تیرماه، دوره مربی‌گری مقدماتی برای تیم‌ها توسط اساتید دوره کارگاه مقدماتی به انجام رسید. پس از تکمیل دوره آموزش، تمامی تیم‌های شرکت کننده در دوره آموزشی، در روزهای ۲۷ و ۲۸ تیر، طرح‌های خود را به اساتید کارگاه مقدماتی ارائه و در روز ۲۸ تیرماه، غربالگری تیم‌های ثبت‌نامی انجام گردید.

مبتنی بر غربالگری انجام شده، ۱۱ تیم به مرحله دوم رویداد؛ دوره تکمیل طرح‌ها (پیچ)، وارد شدند که در دوره زمانی ۲۹ لغایت ۳۱ تیر، بخش اول این دوره؛ کارگاه پیشرفته توسط مربیان معرفی شده در رویداد در حال اجرا می‌باشد. اسامی ۱۱ تیم انتخاب شده برای دوره دوم رویداد عبارتند از:

بازی مازی / خیال بازی / لالامی

ویرا تویز / منو / خاشوک

پوکولیا / فندقی / ستایش سبحان

چوبین / فکرانه

۱۱ تیم انتخاب شده، در بخش دوم از دوره تکمیل طرح‌ها (پیچ)؛ دوره مربی‌گری اول از ۲ لغایت ۵ مردادماه قرار خواهند گرفت که در این مرحله، مربیان رویداد، خدمات مربی‌گری تخصصی به تیم‌ها ارائه خواهند داد.

لازم به تاکید است مربیان رویداد عبارتند از:

– آقای غلامرضا هریک دیزجی (رئیس انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران)

– آقای علیرضا لولاگر (مدیر بازی‌های رومیزی انتشارات هوپا)

– آقای حامد تأملی (عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی و مدیر خانه خلاق و نوآور دانادل)

– آقای حجت‌ا… ناظری (معاون نمایش‌های کودکان و نوجوان مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری)

در پایان، تیم‌های انتخاب شده پس از دوره مربی‌گری اول، در تاریخ ششم مردادماه، وارد مرحله سوم رویداد؛ پیش‌ارائه طرح‌ها می‌شوند که در سامانه برگزاری جلسات آنلاین صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار خواهد گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *