اختتامیه رویداد بازی های ریلی به همت خانه خلاق و نوآور دانادل برگزار شد

  • admin
  • 07 مهر 1402
  • بدون دیدگاه

خانه خلاق و نوآور دانادل با همکاری مرکز توسعه، آموزش و فناوری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران رویداد طراحی بازی ریلی را برگزار کرد.

این رویداد با محورهای آشنایی با مشاغل ریلی، ارتقا مهارت‌های کارکنان، ارتقای ایمنی و شناسایی مسائل پر ریسک صنعت ریلی، ارائه خدمت مطلوب به مسافرین، توسعه برند راه‌آهن، فرهنگ‌سازی و ارتقای آگاهی مخاطبان و شادی‌آفرینی در جامعه و انجام مسئولیت اجتماعی برگزار شد.

شرکت‌کنندگان در این رویداد ایده‌های خود را با محوریت مسائل ذکرشده ارائه کردند و سپس برگزیدگان براساس نظرات داوران این رویداد انتخاب و اعلام شدند. در پایان از برگزیدگان رویداد تجلیل به عمل آمد. همچنین بازی‌های برگزیده با حضور ایده‌پردازان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی به معرض نمایش گذاشته شدند.

رویداد طراحی بازی‌های ریلی، به عنوان یک رویداد مساله‌محور و با تاکید بر مهارت‌آموزی به همت «مرکز توسعه، آموزش و فناوری راه آهن جمهوری اسلامی ایران» با حمایت «سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی»، «انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی»، «انجمن بازی‌های فکری فدراسیون ورزش‌های همگانی»، شرکت‌های «باهمزی»، «دانا‌دل»، «اسکیپ‌روم دات آی آر» و «گروه سرگرمی آفلاین» برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *